DSC_0179

ОПЛАТИТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ
Шановні побутові споживачі Київської області!
Покази засобу обліку як і раніше, так і в майбутньому, слід надавати в ПрАТ «Київобленерго».
З варіантами можливих методів передачі показів Ви можете ознайомитися на сайті ПрАТ «Київобленерго» за посиланням:http://www.koe.vsei.ua/page?root=5&id=222

 

 

 


21.03.2019 Новина

ШАНОВНІ  КЛІЄНТИ,

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» звертає увагу на те, що з метою спрощення доступу до інформації та підвищення рівня прозорості в енергетичному секторі України, а також для сприяння швидкому зворотному зв’язку між споживачами електричної енергії та учасниками ринку, НКРЕКП запустила мобільний додаток «Енергетика Онлайн», в якому споживач може оперативно надіслати звернення/скаргу/претензію в електронному вигляді за допомогою мобільного додатку «Енергетика Онлайн», який можна завантажити з Google Play під назвою EnergyOnline.


12.02.2019 Новина

Шановні побутові споживачі Київської області!

ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК" інформує, що  станом на 11 лютого 2019р. укладено Договори прийому платежів від населення з наступними установами: 

ПАТ «Державний ощадний банк України»,  АТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК»,  Сервіс Portmone.com ( «Фінансова компанія МБК» ),  АТ «УКРПОШТА».

При оплаті стягується комісія з платника відповідно тарифів затверджених вищезазначеними установами. Частково комісію сплачує ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК".

При оплаті в терміналах АТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» (адреси терміналів), в тому числі встановлених в пунктах обслуговування ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК" – комісія з платника не стягується.


31.01.2019 Новина

Шановні споживачі електричної енергії міста Славутич!

11 червня 2017 року набув чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), положеннями якого, зокрема, передбачено вимоги щодо відокремлення діяльності оператора системи розподілу від інших видів діяльності вертикально інтегрованого суб’єкта господарювання.

На виконання вимог Закону щодо відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії, Приватним акціонерним товариством «Київобленерго» створено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (далі - ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»), на яке покладені функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території –Київської області.

Довідково: згідно норм Закону, універсальна послуга - постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України. Додатково, Законом передбачене право на отримання універсальних послуг у термін до 31.12.2020р для бюджетних установ та організацій, незалежно від договірної потужності, та іншим споживачам з договірною потужністю до 150 кВт.

Слід відмітити, що місто Славутич відноситься до адміністративної території Київської області. Відповідно, постачання електричної енергії на потреби побутових та малих непобутових  споживачів і бюджетних організацій, об’єкти яких розташовані в місті Славутич, за встановленими Регулятором (Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) тарифами з 01 січня 2019р. здійснюватиме ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК».

Законодавчо встановлено, що Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг укладається шляхом приєднання споживача до умов даного Договору у разі оплати рахунку, отриманого від постачальника універсальної послуги, або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії, або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Враховуючи зазначене, всі споживачі електричної енергії в м. Славутич, які мають право на отримання універсальної послуги, автоматично приєдналися до умов Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, продовживши споживання електричної енергії після 01 січня 2019р., та забезпечуються електричною енергією ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК».

Оператором системи розподілу електричної енергії для споживачів електричної енергії в місті Славутич залишається ПАТ «Чернігівобленерго». Всі сервіси, які до сьогодні існували для передачі показів лічильників, і надалі продовжують функціонувати в ПАТ «Чернігівобленерго». Тож покази засобу обліку, як і раніше, так і в майбутньому, слід надавати в ПАТ «Чернігівобленерго».

Доводимо до вашого відома, що на даний момент ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» проводить заходи по організації в місті Славутич відділення обслуговування клієнтів, про відкриття якого вас буде додатково проінформовано на сайті компанії.

 

З повагою,

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»

 


 20.12.2018 Новина

Щодо надання універсальних послуг побутовим і малим непобутовим споживачам, та тимчасового надання універсальних послуг бюджетним установам й іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з дозволеною (договірною) потужністю до 150 кВт

 

Відповідно до пункту 13 розділу 17 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про ринок електричної енергії» (враховуючи зміни, внесені Законом України від 23.11.2018 № 2628-VIII, що набудуть чинності з 01.01.2019) тимчасово, на період з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, універсальні послуги, крім побутових та малих непобутових споживачів, будуть надаватися електропостачальником таким споживачам:

Фактом приєднання споживача до умов договору постачання універсальних послуг (акцептування договору) з 01.01.2019 є вчинення споживачем будь-яких дій, що засвідчують його бажання укласти договір, зокрема надання підписаної заяви про приєднання, оплата рахунка постачальника універсальної послуги та/або факт споживання електричної енергії.

Таким чином, у період з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року на бюджетні установи, незалежно від розміру договірної потужності, та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов’язки, що передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 цього Закону.

 

Крім того, звертаємо увагу на зміни у визначенні наступних термінів:

Діюча редакція Закону України
«Про ринок електричної енергії»

Редакція Закону України «Про ринок електричної енергії», що набуде чинності з 01.01.2019

Побутовий споживач - фізична особа, яка використовує електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та/або господарську діяльність, на підставі відповідного договору з учасником ринку, у тому числі за договором постачання електричної енергії споживачу.

Побутовий споживач - індивідуальний побутовий споживач (фізична особа, яка використовує електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та/або господарську діяльність) або колективний побутовий споживач (юридична особа, створена шляхом об’єднання фізичних осіб - побутових споживачів, яка розраховується за електричну енергію за показами загального розрахункового засобу обліку в обсязі електричної енергії, спожитої для забезпечення власних побутових потреб таких фізичних осіб, що не включають професійну та/або господарську діяльність).

Малий непобутовий споживач - суб’єкт малого підприємництва, електроустановки якого приєднані до системи розподілу електричної енергії номінальною напругою не більше 1 кВ, який купує електричну енергію для власного споживання.

Малий непобутовий споживач - споживач, який не є побутовим споживачем і купує електричну енергію для власного споживання, електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт.

 


01.12.2018 Новина
 
Очікувані ціни на електричну енергію,що постачатиметься постачальником універсальних
послугТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» з 01 січня 2019 року(крім побутових споживачів) 

Для споживачів універсальної послуги, електрозабезпечення яких здійснюється від мереж ПрАТ «Київобленерго»:

Складові

ціни

грн/кВт·год.

без ПДВ

грн/кВт·год.

з ПДВ

Примітка

І клас

ІІ клас

І клас

ІІ клас

Прогнозована оптова ринкова ціна (очікувана)

1,82469

2,18963

Буде уточнена після затвердження постановою НКРЕКП

Тарифи на послуги з розподілу електричної енергії

0,15798

0,55724

0,18958

0,66869

Постанова НКРЕКП від 11.12.2018

Тариф на послуги постачальника універсальних послуг

0,053

0,0636

Постанова НКРЕКП від 11.12.2018

 

Всього

2,03567

2,43493

2,44281

2,92192

Буде уточнена після затвердження постановою НКРЕКП прогнозованої оптової ринкової ціни на І квартал 2019р.

 

Для споживачів універсальної послуги, електрозабезпечення яких здійснюється від мереж АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»:

Складові

ціни

грн/кВт·год.

без ПДВ

грн/кВт·год.

з ПДВ

Примітка

І клас

ІІ клас

І клас

ІІ клас

Прогнозована оптова ринкова ціна (очікувана)

1,82469

2,18963

Буде уточнена після затвердження постановою НКРЕКП

Тарифи на послуги з розподілу електричної енергії

0,11813

0,46344

0,14176

0,55613

Постанова НКРЕКП від 11.12.2018

Тариф на послуги постачальника універсальних послуг

0,053

0,0636

Постанова НКРЕКП від 11.12.2018

 

Всього

1,99582

2,34113

2,39498

2,80936

Буде уточнена після затвердження постановою НКРЕКП прогнозованої оптової ринкової ціни на І квартал 2019р.

 

 

  


 21.11.2018 Новина

Інформація стосовно отриманих побутовими споживачами Заяв-приєднання

Шановний побутовий споживач електричної енергії на території Київської області!

З рахунком за спожиту електричну енергію за жовтень 2018р., який Ви отримали від ПрАТ "Київобленерго" в листопаді 2018р., Вам було надано Заяву-приєднання до умов Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який згідно норм діючого в Україні законодавства повинен бути укладений між Вами та ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК». 

Звертаємо Вашу увагу, що умовами заяви - приєднання до умов Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг передбачено, що Договір вважається укладеним у разі виконання однієї з умов:

  1. Підписання споживачем заяви-приєднання до договору, яка повертається споживачем на адресу ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» (достатньо направити фотокопію на електронну адресу kanc@koec.com.ua),
  2. Сплати за рахунком (квитанцією), який надсилається (надається) одночасно з заявою-приєднанням,
  3. Якщо Споживач до 25.11.2018 не звернувся до учасника ринку із запереченнями щодо укладення договору та спожив певний обсяг електричної енергії.

У разі відсутності у Вас заперечень, договір вважатиметься укладеним, якщо Ви будете продовжувати споживати електроенергію. Відповідно, направляти підписану Заяву-приєднання ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» не обов'язково.

Окремо інформуємо, що ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» починає діяльність з постачання електричної енергії побутовим споживачам Київської області з 01.01.2019р.
Для розрахунків за спожиту Вами з вказаної дати електричну енергію, рахунки на Вашу адресу надаватиме ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» з відповідними реквізитами для оплати.

До 31.12.2018р. постачання Вам електричної енергії здійснюватиме ПрАТ «Київобленерго».

Враховуючи зазначене, для коректного переходу від одного постачальника до іншого з 01.01.2019р., радимо Вам надати в ПрАТ «Київобленерго» зафіксовані 31.12.2018р. покази засобу обліку у зручний для Вас спосіб (з варіантами можливих методів передачі показів Ви можете ознайомитися на сайті ПрАТ «Київобленерго» за посиланням: http://www.koe.vsei.ua/koe).

 


22.10.2018 Новина

Відкрите обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2019 рік

Інформуємо про проведення відкритого обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг для ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» на 2019 рік, яке відбудеться 24.10.2018 о 13:00 у приміщенні ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» за адресою: 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Київська, буд. 8-В, оф. 409.

Враховуючи вимоги постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» оприлюднило 10.10.2018 проект тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2019 рік з метою отримання пропозицій та/або зауважень шляхом розміщення на офіційному веб-сайті ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» в мережі Інтернет за посиланням www.koec.com.ua.

Пропозиції та зауваження до проекту протягом визначеного терміну, а саме з 10.10.2018 по 21.10.2018 включно, на поштову та електронну адреси ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» не надходили.


10.10.2018 Новина

Інформуємо про проведення відкритого обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2019 рік

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» на виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (зі змінами) інформує про початок проведення відкритого обговорення проекту тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2019 рік.

Пропозиції та зауваження до проекту приймаються з 10.10.2018 до 21.10.2018 включно у письмовому вигляді на адресу: 08132, Київська обл., Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Київська, буд. 8В, та в електронному вигляді на e-mail: kanc@koec.com.ua.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також зауваження та пропозиції, що були надані після 21.10.2018, розглядатися не будуть.

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2019 рік розміщено у розділі «Відкриті обговорення».

Про дату, час та місце проведення відкритого обговорення проекту буде повідомлено додатково.


Шановні споживачі електричної енергії на території Київської області!

Протягом останніх років в Україні проходить низка реформ, у тому числі і у сферах енергетики та комунальних послуг.

11 червня 2017 року набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII (далі – Закон), який визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, регулює відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії для забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам.

На виконання вимог Закону існуючі сьогодні енергопостачальні компанії повинні вжити заходів для відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії шляхом створення відповідних суб’єктів господарювання.

У зв’язку з вищенаведеним, ПрАТ «Київобленерго» було створено компанію ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія», на яку в подальшому будуть переведені функції постачальника електричної енергії споживачам, об’єкти яких розташовані на території Київської області. При цьому, функції розподілу електричної енергії залишаються за ПрАТ «Київобленерго».

Слід зазначити, що процес зміни постачальника електричної енергії (переходу від ПрАТ «Київобленерго» до ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія») буде здійснюватись в максимально комфортний для споживачів спосіб та жодним чином не вплине на рівень тарифів, за якими розраховується населення та малі юридичні споживачі. Для великих юридичних споживачів, за бажанням, ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія» може запропонувати ексклюзивні умови постачання електричної енергії.

За більш детальною інформацією звертайтесь до нашого кол-центру за номером (044) 499 49 09.