Інформація стосовно отриманих побутовими споживачами Заяв-приєднання

Шановний побутовий споживач електричної енергії на території Київської області!

З рахунком за спожиту електричну енергію за жовтень 2018р., який Ви отримали від ПрАТ "Київобленерго" в листопаді 2018р., Вам було надано Заяву-приєднання до умов Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який згідно норм діючого в Україні законодавства повинен бути укладений між Вами та ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК».

Звертаємо Вашу увагу, що умовами заяви - приєднання до умов Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг передбачено, що Договір вважається укладеним у разі виконання однієї з умов:

  1. Підписання споживачем заяви-приєднання до договору, яка повертається споживачем на адресу ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» (достатньо направити фотокопію на електронну адресу kanc@koec.com.ua),
  2. Сплати за рахунком (квитанцією), який надсилається (надається) одночасно з заявою-приєднанням,
  3. Якщо Споживач до 25.11.2018 не звернувся до учасника ринку із запереченнями щодо укладення договору та спожив певний обсяг електричної енергії.

У разі відсутності у Вас заперечень, договір вважатиметься укладеним, якщо Ви будете продовжувати споживати електроенергію. Відповідно, направляти підписану Заяву-приєднання ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» не обов'язково.

Окремо інформуємо, що ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» починає діяльність з постачання електричної енергії побутовим споживачам Київської області з 01.01.2019р. Для розрахунків за спожиту Вами з вказаної дати електричну енергію, рахунки на Вашу адресу надаватиме ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» з відповідними реквізитами для оплати.

До 31.12.2018р. постачання Вам електричної енергії здійснюватиме ПрАТ «Київобленерго».

Враховуючи зазначене, для коректного переходу від одного постачальника до іншого з 01.01.2019р., радимо Вам надати в ПрАТ «Київобленерго» зафіксовані 31.12.2018р. покази засобу обліку у зручний для Вас спосіб (з варіантами можливих методів передачі показів Ви можете ознайомитися на сайті ПрАТ «Київобленерго» за посиланням: http://www.koe.vsei.ua/koe).