Споживачам, які лишилися без постачальника під час війни!

4 березня 2022 року Міністерство енергетики України видало Наказ №104, яким передбачено, що тимчасово, на період дії воєнного стану в Україні та впродовж 30 днів після завершення воєнного стану, споживачі електричної енергії, які станом на 01 березня 2022 року не перебували на постачанні постачальником «останньої надії» (тобто ДПЗД «Укрінтеренерго») та яким припиняється постачання електричної енергії поточним постачальником, переводяться на постачання до електропостачальника, на якого покладені спеціальні обов’язки постачальника універсальних послуг на закріпленій території.

Функції постачальника універсальних послуг на території Київської області, у т.ч. міста Славутич виконує ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК».

Постачання для таких споживачів ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» здійснюватиме з дня, наступного за днем припинення постачання попереднім електропостачальником за ціною, встановленою на рівні ціни універсальної послуги ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» для малих не побутових споживачів: https://koec.com.ua/page?root=23

Переведення споживача буде здійснено оператором системи розподілу шляхом зміни записів у реєстрах точок комерційного обліку постачальників.

Окремо відмітимо, що постачання електричної енергії буде здійснюватися на підставі публічного Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних (Договір про постачання ел.ен. ПУП 01.03.2022 публічний_наказ 104 ) приєднання до якого здійснюватиметься автоматично. В зв’язку з цим, для уникнення ускладнень при проведенні платежів, ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» рекомендує врегулювати договірні відносини, шляхом подачі відповідної заяви-приєднання до Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (Заява-приєднання УНІВЕРСАЛ_наказ104 ) на умовах комерційної пропозиції «УНІВЕРСАЛ» (КП_УНІВЕРСАЛ_наказ 104 ).

Підписані Заяву-приєднання до умов Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг та комерційну пропозицію «УНІВЕРСА» просимо надсилати на електронну пошту Товариства: info@koec.com.ua

У зв’язку з введенням в Україні воєнного стану, доступ споживачів до приміщень всіх Відділень обслуговування клієнтів ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК», Центрів обслуговування клієнтів (ЦОК) та адміністративного приміщення, в якому розміщено в т.ч. Інформаційно-консультаційний центр тимчасово відсутній. 

У разі виникнення питань з приводу постачання електроенергії, споживачі можуть звертатися:

  • через Кол-центр (безкоштовний тел. 0 800 304 909),
  • через електронну пошту: info@koec.com.ua, на яку можна надіслати звернення, обов’язково вказавши адресу, мобільний телефон та ваше відділення обслуговування клієнтів.