Шановні клієнти, власники гаражів!

У зв’язку зі змінами, внесеними постановою НКРЕКП № 1272 від 05.10.2022 до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП №312 від 14.03.2018 (далі – Правила), в частині визначення щодо об’єктів побутового споживача, до яких наразі можуть бути віднесені лише об’єкти житлової нерухомості зазначені в п. 14.1.129 Податкового кодексу України, та враховуючи визначення, що споживання на побутові потреби може відбуватись лише на об’єкті побутового споживача, подальше постачання електричної енергії за фіксованими цінами, які встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483, для окремо збудованих індивідуальних гаражів та індивідуальних паркінгів, що належать на праві власності чи користування фізичним особам, не вбачається за можливе.

Враховуючи зміни до Правил та пункт 5.1 публічного Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» повідомляє, що не може здійснювати постачання електричної енергії на індивідуальні гаражі та паркомісця на умовах комерційної пропозиції «ПОБУТ» до Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг та пропонує обрати нову комерційну пропозицію, подавши відповідну заяву-приєднання до відділення обслуговування клієнтів Товариства.

Додатково повідомляємо, що у разі не обрання іншої комерційної пропозиції, постачання таким споживачам автоматично буде відбуватись на умовах  Комерційної пропозиції «УНІВЕРСАЛ».

Також повідомляємо, що Споживач має право не погодитись із запропонованими змінами, про що має письмово повідомити Постачальника у відповідності до п.3.2.4. Правил протягом 5 робочих днів з дати публікації цього повідомлення або 5 робочих днів з дати отримання надісланих Товариством листів власникам індивідуальних гаражів та індивідуальних паркінгів. В такому випадку Договір буде вважатись достроково розірваним без застосування будь-яких штрафних санкцій і в разі не обрання іншого електропостачальника у порядку передбаченому розділом VI Правил, постачання буде здійснюватися постачальником «останньої надії».