Нова форма публічного Договору про постачання електричної енергії споживачу  та оновлені публічні Комерційні пропозиції

Шановні споживачі!

 

З метою забезпечення можливостей електронного документообігу та у відповідності до пункту 3.2.4. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року № 312 (далі – ПРРЕЕ) , ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» повідомляє, що з 01.06.2023 будуть діяти нові форми публічного Договору про постачання електричної енергії споживачу та Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг та впроваджується публічна Угода про електронний документообіг, яка є додатком № 4 до відповідних Договорів.

Окремо повідомляємо, що для Споживачів, у яких є чинний Договір про постачання електричної енергії, умови Угоди про електронний документообіг набувають чинності за збігом двадцятиденного терміну з моменту її публікації, але не раніше 01.06.2023.

Згідно пункту 5.5.1. ПРРЕЕ споживач має право у разі незгоди із запропонованими змінами розірвати договір з електропостачальником без оплати передбачених договором штрафних санкцій за його дострокове припинення.

Ви можете ознайомитись з Порівняльною таблицею (таблиця) ключових змін до умов Договору про постачання електичної енергії споживачу та Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.