Шановні клієнти!

Зміни в законодавстві щодо припинення електропостачання побутових споживачів

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» інформує Вас, що 30.12.2023 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 року №1405 «Про внесення змін до  деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг».

Нагадаємо, що до 30.12.2023 року діяла встановлена Урядом заборона припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Наразі Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 року №1405 внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2022 року №206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану», а саме:
Установити, що до припинення чи скасування воєнного стану в Україні забороняється:
припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі послуги населенням (у тому числі населенням, що проживає у будинках, де створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельні (житлові) кооперативи або яким послуги надаються управителем чи іншою уповноваженою співвласниками особою за колективним договором) в територіальних громадах, що розташовані на територіях, на яких ведуться бойові дії (територіях можливих бойових дій, активних бойових дій, активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси) або тимчасово окупованих Російською Федерацією, відповідно до переліку, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (до дати припинення можливості бойових дій, завершення бойових дій, завершення тимчасової окупації), або якщо нерухоме майно споживача було пошкоджено внаслідок воєнних (бойових) дій за умови інформування про такі випадки відповідного виконавця комунальної послуги (для послуги розподілу природного газу з урахуванням вимог Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 15 травня 2015 р. № 285).

Офіційне джерело: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-deiakykh-postanov-kabinetu-ministriv-ukrainy-shchodo-oplaty-zhytlovo-t291223

Відтак, найближчим часом клієнти, що заборгували ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК», можуть отримати попередження про припинення електропостачання.

Ми дякуємо всім нашим свідомим клієнтам за розуміння та небайдужість. Завдяки Вашим своєчасним розрахункам вдається запобігти критичній ситуації на ринку електричної енергії.

Подальша вчасна оплата рахунків за спожиту електроенергію гарантуватиме відсутність у Товариства підстав для ініціювання припинення електропостачання. Товариство переконане, що сумлінне виконання власних договірних зобов’язань на ринку електричної енергії допоможе підтримати економіку Держави та наблизить всіх нас до очікуваної перемоги.

 

З повагою,

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»