Як не допустити відключення від електропостачання та кроки його відновлення.

Як не допустити відключення Вашої оселі від електропостачання та що робити коли це все ж таки сталося ?

 Насамперед, для уникнення відключення від електропостачання сплачувати за електроенергію необхідно своєчасно. Розрахунок за використану електричну енергію в повному обсязі необхідно здійснювати не пізніше 20 числа місяця наступного за розрахунковим. Саме належна оплата є запорукою безперебійного електропостачання.

 Ініціювання відключення Енергопостачальником:

Енергопостачальник ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» (далі - Товариство) ініціює відключення при наявності заборгованості.  Енергопостачальник спочатку сповіщає споживача про наявність заборгованості та необхідність її сплатити (інформує СМС – повідомленням), вручає особисто або надсилає поштою на адресу споживача попередження про відключення і лише після  відсутності оплати надає Оператору системи розподілу заявку на  припинення електропостачання вказаному споживачу.

 Оплата боргу:

Для уникнення відключення споживач має сплатити борг. При розрахунках за електроенергію слід зважати, що кошти надходять до ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»  від 3 до 5 робочих днів, в залежності від того, як було здійснено оплату, тому оплата боргу за 1-2 дні  до запланованої дати відключення не є гарантією безперебійного електропостачання.

Якщо споживач сплатить борг до дати відключення, або підтвердить оплату постачальнику документально, постачання електричної енергії не припиняється. Наголошуємо, кошти мають надійти на рахунок ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» до дати відключення!

Споживач може особисто пред’явити платіжний документ у відділеннях обслуговування клієнтів Товариства.

Звертаємо увагу, що коли до споживача вже виїхав персонал по відключенню Оператора системи розподілу, пред’явлення споживачем платіжного документу не є підставою для скасування заходів з припинення електропостачання.

Відновлення електропостачання:

        Щоб відновити електропостачання, споживач, згідно з п. 7.12 Правил роздрібного ринку електроенергії, зобов’язаний сплатити не лише заборгованість, а й вартість робіт з припинення та відновлення електропостачання. В залежності від типу відключення, вартість цих робіт сягає від 306 до 3600 грн.

  • Крок перший: сплатити в повному обсязі суму заборгованості на рахунок ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК». Це можна зробити будь-яким зручним способом: онлайн на офіційному сайті Товариства, в пунктах прийому комунальних платежів та банківських установах.
  • Крок другий: звернутись до відділення обслуговування клієнтів ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» (перелік, адреси та режим роботи можна знайти на сайті Товариства) та отримати рахунок на оплату послуги повторного підключення (включає вартість відключення за борги та відновлення електропостачання і сплачується за іншими реквізитами).
  • Крок третій: подати заяву про відновлення електропостачання з підтвердженням сплати заборгованості спожитої електроенергії та послуги відключення/підключення.

Після виконання всіх кроків, Товариство повідомляє Оператора системи розподілу (в день отримання такої інформації) про усунення причин відключення. Відновлення електроживлення електроустановок споживача здійснюється Оператором системи розподілу протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості.

 ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» дякує споживачам, які сумлінно розраховуються за використану електроенергію і закликає всіх клієнтів вчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиту електроенергію!!!